O firmie

JG M.A.T.

PRODUCENT SYSTEMÓW FILTRACJI OLEJU I CHŁODZIWA

Jesteśmy spółką zależną od JG Group, polskiej firmy obecnej na rynku już blisko 20 lat. Nasze spektrum działalności w branży przemysłowej jest bardzo szerokie, natomiast oddział JG M.A.T. zajmuje się produkcją energooszczędnych systemów filtracji oleju i chłodziwa, a także automatów vendingowych intware24.

JG M.A.T.

JG Group – kompleksowe rozwiązania narzędziowe w branży przemysłowej

Produkujemy narzędzia specjalne, a także serie katalogowych narzędzi skrawających naszego autorstwa. To m.in. frezy VHM, noże tokarskie i wytaczaki z tłumieniem drgań, czy narzędzia do produkcji kół zębatych rewolucyjną metodą Power Skivingu.  Opracowaliśmy od podstaw swoje autorskie systemy mocujące – 5-osiowe imadła HUMM CLAMP i lekkie listwy mocujące HUMM MULTI (wszystkie produkty katalogowe dostępne na stronie JG Precision Tools). Zaopatrujemy rynek w w narzędzia formujące, w tym tłoczniki i maszyny postępowe oraz formy wtryskowe. Posiadamy maszyny do obróbki cieplno-chemicznej i powłok PVD, dzięki czemu wszystkie procesy produkcyjne przeprowadzamy bez pośredników.

Energooszczędne rozwiązania dla przemysłu i maszyn CNC - systemy filtracji chłodziwa JG MAT

Spółka JG M.A.T. jako część grupy JG specjalizuje się w systemach filtracji oleju i chłodziwa, automatach vendingowych oraz usługach z zakresu cięcia laserowego blach.

Jako producent systemów filtracji chłodziwa z powodzeniem zrealizowaliśmy kilkanaście projektów dla polskich firm. Nasze zbiorniki cechują się prostym i niezawodnym działaniem, pozbawionym zbędnej i kosztownej elektroniki, zwiększającej awaryjność całego układu. Produkujemy zbiorniki energooszczędne i ekologiczne. Przykładem takiej realizacji jest nasz system filtracji do obsługi łącznie 23 maszyn marki ANCA. Pracuje z wydajnością 2500 l/min przy średnim poborze energii na jedną maszynę, nie przekraczającym 1,35 kWh.

W naszej ofercie znajdują się też multifunkcyjne automaty vendingowe marki intware24. To rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, nie tylko w branży narzędziowej. Połączyliśmy użyteczność automatów vendingowych z systemami IT, a także dodatkowym wyposażeniem według indywidualnych potrzeb każdej firmy.

 

Trzykrotnie zwyciężyliśmy w Anca Tool Of The Year

Wieloletnie doświadczenie i świetna znajomość branży pozwala nam z powodzeniem budować pozycję jednego z liderów na polskim rynku. Naszą misją jest inspirowanie świata techniki do zmiany poprzez dostarczanie narzędzi i rozwiązań inżynierskich ułatwiających pracę oraz procesy produkcyjne. Niech o potwierdzeniu tych słów świadczy trzykrotne zwycięstwo w międzynarodowym konkursie ANCA Tool Of The Year

Status zwycięzcy, wśród światowej klasy firm zajmujących się gridingiem narzędzi, czyni nas jeszcze bardziej rozpoznawalnymi na rynku. Dodatkowo daje nam możliwość zaistnienia na nowych globalnych rynkach. Była to również niesamowita okazja do zaprezentowania możliwości szerszej publiczności na całym świecie i niepodważalnym dowodem potwierdzającym umiejętności naszych pracowników.

Robert Bielak

Kierownik Projektu

Telefon: +48 88 420 83 59

Poznajmy się

Zapraszam do kontaktu. Z chęcią opowiem Ci co dokładnie co robimy, jak pracujemy i kto za tym wszystkim stoi. Jeżeli będziesz zainteresowany współpracą z JG M.A.T. doradzę w dobraniu odpowiedniego systemu filtracji chłodziwa lub innych usług naszej firmy.

Napisz do mnie

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.