Realizacje

Kategorie

System filtracji dla 5 maszyn Vollmer

System filtracji oleju dla maszyny Vollmer

Realizacja systemu filtracji do maszyn Volmer, to projekt dla jednej z lubelskich firm. Projekt został sfinalizowany we wrześniu 2023 roku.

Maszyna posiada system zarządzający przepływem oleju i umożliwia podłączenie równocześnie  nawet 6 maszyn. W przypadku gdy maszyna nie jest używana – olej jest wypompowywany i zalewany jest świeży przefiltrowany olej ze zbiornika. Z kolei w trakcie pracy maszyny około 5 litrów oleju na minutę jest wypompowywana z maszyny, a dolewany jest świeżo przefiltrowany olej. Dodatkowo nasz system monitoruje czas obróbki maszyn. Po 30 minutach pracy wrzeciona uruchamiane jest przepompowywanie oleju i jego filtracja.

Proces filtracji w tym systemie jest dwustopniowy. Worki nylonowe wyłapują zanieczyszczenia 20 µm, a filtry nawet 5 µm. Co istotne, system posiada możliwość zastosowania różnych filtrów z dokładnością wyłapywania zanieczyszczeń od 0.5 µm do 50 µm. Wydajność chłodzenia to ok. 200 litrów na minutę.

Jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem do swojej maszyny? A może interesuje Cię całkiem inny system filtracji chłodziwa bądź oleju? Nasz ekspert z chęcią doradzi Ci w dobraniu odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb. Sprawdź szczegóły produktów, które oferujemy lub napisz do nas, a wytłumaczymy jaki system dobrać najlepiej do wskazanego zapotrzebowania.

SYSTEMY FILTRACJI JG M.A.T. KONTAKT Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.