Nasze usługi

Usługi cięcia laserem

W TECHNOLOGII FIBER

Oferujemy usługi cięcia laserem w nowoczesnej technologii światłowodowej. Korzystamy z maszyny KIMLA Laser Flashcut LF1530 o mocy 8 kW, która umożliwia nam ciąć blachy w rozmiarach do 1500×3000 milimetrów. Wycinarki laserowe Kimla z napędami liniowymi, umożliwiają nam szybkie i wydajne wycinanie dowolnych kształtów z arkuszy blach, z zachowaniem wysokiej wydajności i dokładności cięcia.

Usługi cięcia laserem w technologii Fiber w JG M.A.T.

CIĘCIE LASEROWE W TECHNOLOGII FIBER – DLACZEGO WARTO?

Różnica laserów Fiber w stosunku do laserów CO2 jest szczególnie zauważalna w przypadku blach cienkich do 8mm. Koszt wycięcia w tej technologii jest nawet kilkukrotnie tańszy. Pozwala nam to obniżyć koszty i zaproponować naszym klientom bardzo atrakcyjną cenę usługi cięcia laserem.

Atrakcyjna cena cięcia laserem w technologii Fiber

Laserowe cięcie blach zyskuje na popularności ze względu na szereg zalet. Technologia ta umożliwia precyzyjną obróbkę różnego rodzaju metali, w tym aluminium, stali nierdzewnej i stali czarnej. Pozwala na wycinanie dowolnych kształtów, nawet skomplikowanych i z otworami mniejszymi niż grubość blachy. Cięcie laserowe jest niezwykle wydajne i zapewnia wysoką jakość krawędzi ciętej.

Precyzyjna obróbka różnego rodzaju detali

Usługi cięcia laserem pozwalają na stworzenie w pełni powtarzalnej serii detali o najróżniejszych kształtach. To jedyna dostępna metoda, która zapewnia taką precyzję przy dużej liczbie detali.

Wysoka powtarzalność detali w przypadku cięcia laserowego

 

MAKSYMALNE GRUBOŚCI
CIĘCIA LASEREM

Stal
czarna
Stal
nierdzewna
AluminiumNMV (1.2842)1.23121.23122
20 mm15 mm6 mm15 mm10 mm12 mm

 

USŁUGI GIĘCIA BLACH
W JG M.A.T.

Gięcie blach na prasie krawędziowej

Szukasz firmy, która oferuje precyzyjne i wydajne gięcie blach? Doskonale trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się również w krawędziowym gięciu blach – zarówno w realizacjach seryjnych, jak i indywidualnych.

Dlaczego warto wybrać gięcie krawędziowe?

  • Precyzja i powtarzalność: Zaawansowane maszyny sterowane numerycznie (CNC) zapewniają dokładność gięcia i powtarzalność każdego elementu.
  • Szeroki zakres możliwości: Gięcie blach o różnych grubościach i gatunkach, w tym stali nierdzewnej, aluminium i stali czarnej.
  • Efektywność i oszczędność czasu: Szybki i wydajny proces gięcia pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów w krótkim czasie.
  • Uniwersalność: Krawędziowe gięcie blach znajduje zastosowanie w wielu branżach, m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, maszynowym, budowlanym i meblarskim.
  • Możliwość gięcia blach z otworami i przetłoczeniami.
  • Wysoka jakość wykończenia: Gładkie i estetyczne krawędzie giętych elementów bez zniekształceń.

Robert Bielak

Kierownik Projektu

Telefon: +48 88 420 83 59

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem Ci na wszystkie pytania i doradzę w usługach z zakresu cięcia laserem i gięcia blach.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.