Agregat
filtracji chłodziwa

Mobilny filtrator chłodziwa to urządzenie wykorzystujące technologię mikrofiltracji, która pozwala na nawet kilkukrotne przedłużenie żywotności płynu chłodzącego. Urządzenie umożliwia, niezależnie od pracy obrabiarki, zasysać zanieczyszczone chłodziwo, przefiltrować i oddać ponownie do procesu produkcyjnego. Filtrator oczyszcza chłodziwo na bieżąco z wszelkich nieczystości, co przekłada się bezpośrednio na ochronę maszyn i części eksploatacyjnych.

System filtracji jest w stanie separować oleje obce z chłodziwa, tym samym redukując ilość bakterii gnilnych i substancji odorowych. Dzięki zachowaniu odpowiedniej jakości kilkukrotnie wydłuża czas wykorzystywania emulsji w maszynach CNC.

Mobilny system filtracji chłodziwa

DLACZEGO WARTO WYKORZYSTYWAĆ SYSTEMY FILTRACJI CHŁODZIWA?

Korzyści ze stosowania filtratora chłodziwa to m.in.: oszczędność czasu i pieniędzy (rzadsze wymiany chłodziwa dzięki zapobieganiu jego psucia, przez zbieranie się oleju na powierzchni. Filtrator chłodziwa to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce dbać o swoje maszyny i oszczędzać pieniądze wielokrotnie wydłużając cykl życia chłodziwa.

Wysoka oszczędność czasu i pieniędzy

Urządzenie jest w stanie separować oleje obce z chłodziwa i zanieczyszczenia z dokładnością do jednego mikrona. Tym samym redukuje ilość bakterii gnilnych i substancji odorowych. Dzięki zachowaniu odpowiedniej jakości kilkukrotnie wydłuża czas wykorzystywania emulsji w maszynach CNC.

Separacja z dokładnością do jednego mikrona

Ze względu na kompaktowe rozmiary i kółka przy podstawie, mobilny system filtracji chłodziwa może być bardzo szybko i sprawnie przestawiony od jednej maszyny do drugiej. Gwarantuje tym samym oszczędność czasu i niezwykłą wygodę użytkowania.

Kompaktowe rozmiary i łatwość przemieszczania

Robert Bielak

Kierownik Projektu

Telefon: +48 88 420 83 59

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem Ci na wszystkie pytania i doradzę w dobraniu odpowiedniego systemu filtracji oleju.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.