Realizacje

Kategorie

Zbiornik do chłodzenia oleju dla maszyny Anca TX7

System chłodzenia oleju do ANCA TX7

Zbiornik do chłodzenia oleju realizowaliśmy dla firmy MX Norm – lidera na rynku części znormalizowanych w Polsce. Został przystosowany do pracy przy maszynach ANCA TX7.

Realizację rozpoczęliśmy od zebrania informacji od Klienta i zidentyfikowania jego potrzeb. W wyniku serii spotkań zebraliśmy wszystkie dane, a efektem naszych prac był zbiornik do chłodzenia oleju. Zebraliśmy dla Was jego najważniejsze cechy:

  • Wymiary zbiornika 1500×900;
  • Wydajność układu filtracji to 250 l/min;
  • Pojemność całego układu to 600 litrów;
  • System trzystopniowej filtracji tj. filtr magnetyczny do filtrowania HSS, worki nylonowe 20 µm oraz filtry 5 µm.

Z dodatkowych informacji warto dodać, że system został specjalnie przygotowany pod podpięcie zewnętrznego układu chłodzenia oleju. To jedna z opcji, którą zapewniamy naszym klientom, ponieważ systemy filtracji JG M.A.T. to produkty modułowe.

Pompa główna zbiornika jest sterowana falownikiem, a cały system energooszczędny, ze względu na obniżenie prędkości obrotowej silnika. Średni pobór mocy na jedną maszynę mieści się w zakresie od 4,5 do 6,5 kW. Z kolei w przypadku dwóch maszyn to od 3 do 4,5 kW. Wszystko zależne jest od wymaganego ciśnienia.

Jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem do swojej maszyny? A może interesuje Cię całkiem inny system filtracji chłodziwa bądź oleju? Nasz ekspert z chęcią doradzi Ci w dobraniu odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb. Sprawdź szczegóły produktów, które oferujemy lub napisz do nas, a wytłumaczymy jaki system dobrać najlepiej do wskazanego zapotrzebowania.

SYSTEMY FILTRACJI JG M.A.T. KONTAKT Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.