Realizacje

Kategorie

System chłodzenia oleju do maszyny Anca FX5

System chłodzenia oleju do ANCA FX5

Jedną z naszych najświeższych realizacji systemu chłodzenia oleju jest maszyna dla jednej z ostrzarni narzędzi w Polsce. System został dostosowany do maszyny ANCA Fx5.

Proces realizacji rozpoczęliśmy od zebrania informacji od Klienta i zidentyfikowania jego potrzeb. W wyniku serii spotkań zebraliśmy wszystkie dane, a efektem prac była maszyna, którą cechowały przede wszystkim:

  • kompaktowe wymiary 1300×900
  • zbiornik o łącznej pojemności 400 litrów
  • zdolność filtracji do 150 litrów na minutę
  • możliwość zastosowania różnych filtrów od 0,5 µm do 50 µm.
  • niewielka moc pobierana przez system – 5 kW.

Co istotne, system został wyposażony w dwustopniową filtrację tj. worki nylonowe do filtracji 20 µm, a także filtry 5 µm.

Jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem do swojej maszyny? A może interesuje Cię całkiem inny system filtracji chłodziwa bądź oleju? Nasz ekspert z chęcią doradzi Ci w dobraniu odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb. Sprawdź szczegóły produktów, które oferujemy lub napisz do nas, a wytłumaczymy jaki system dobrać najlepiej do wskazanego zapotrzebowania.

SYSTEMY FILTRACJI JG M.A.T. KONTAKT Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.