JG M.A.T. usługi cięcia i obróbki blachy

JG M.A.T.

JG Group od 2005 roku buduje pozycję lidera na rynku narzędzi skrawających oraz części maszyn i oprzyrządowania dla przemysłu. Świadczy także usługi dla przemysłu, m.in. cięcie i formowanie blach. Naszym kapitałem są ludzie, profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji, z doświadczeniem i energią do działania. Kreatywni i otwarci na potrzeby Klientów! Dzięki najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu w woj. lubelskim możemy wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.

Nieustannie rozwijamy się! Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i stawiamy na współpracę z silnymi Partnerami! Taką strategię kontynuujemy w 2022 roku!

JG M.A.T.
To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście

To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście

Produkcja i pełna obsługa serwisowa narzędzi do obróbki metalu, a także narzędzi formujących, usługi z zakresu obróbki, w ramach technologii cieplno-chemicznej jak i w technologii napylania, doradztwo oraz kontrola jakości, lutowanie i hartowanie indukcyjne, spawanie TIG-AC, napawanie plazmowe GAP, realizacja indywidualnych, najbardziej wymagających projektów Klienta oraz sprzedaż narzędzi własnych to obszary naszych kompetencji. Właśnie, to wszystko składa się na #JG_EFEKT!

Więcej

Stawiamy na automatyzację naszych procesów produkcyjnych

Wdrożenie systemu do automatyzacji prac konstrukcyjnych i technologicznych w systemie NX firmy Siemens Digital Industries Software to jeden z etapów automatyzacji procesów technologicznych, który realizujemy z naszym wieloletnim Partnerem CAMdivision Sp. z o.o.

✔ Nieustanny rozwój! Inwestowanie w innowacyjne rozwiązania! Stawianie na współpracę z silnymi Partnerami! Taką strategię kontynuujemy i w 2021 roku!
✔ Inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, przyczyniają się do usprawnienia procesów produkcyjnych oraz pozwalają nam na świadczenie najlepszej jakości rozwiązań.

Więcej

Jak pracujemy?

✔ Nasz park maszyn to najnowcześniejsze urządzenia mogące wykonać najbardziej skompikowane zlecenia z zakresu obróbki blach i stali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze z sukcesami świadczymy usługi dla wielu firm produkcyjnych. Jedną z głównych usług jest cięcie blach laserem. Technologia laserowa może z powodzeniem być wykorzystana do niezwykle dokładnego wycinania w metalu różnorodnych elementów, profili, do dziurkowania, okrawania, a zatem umożliwia wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Wracając do pozytywnych czynników stosowania cięcia laserowego blach, warto zwrócić uwagę na ich charakterystyczne zalety:

- skupiona strefa wpływu energii cieplnej,
- idealna powierzchnia cięcia, nie wymaga dodatkowej obróbki,
- optymalizacja materiałowa - minimalne ubytki materiału,
- wąska ścieżka palenia,
- wysoka prędkość cięcia,
- możliwość cięcia różnych materiałów,
- pełna automatyzacja i w rezultacie powtarzalność produkcji,
- pełna elastyczność cięcia laserowego,
- bezproblemowa integracja z pozostałymi procesami technologicznymi.

Naszą przewagą jest zespół!

JG Group to w pełni wykwalifikowany zespół inżynierów, konstruktorów, specjalistów, którego atutem jest unikalne połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczenia zdobytego w praktyce w obszarze produkcji narzędzi.