POZNAJ PEŁNA OFERTĘ FIRMY JG M.A.T

Firma JG MAT posiada nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie cięcia laserem oraz obróbki elementów metalowych. Posiadamy również prasy krawędziowe, szlifierkę bezkłową, piłę taśmową, wtryskarki, wiertarko-drożarkę, mikronapawarkę. Dzięki tym narzędziom możemy świadczyć usługi z zakresu gięcia detali oraz cięcia różnego rodzaju formatek.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Elementy czyste i estetycznie zapakowane
  • Szybkie czasy realizacji | Czysta krawędź, bez zadziorów | Wysokie tolerancje wymiarowe
  • Umiejętność cięcia i gięcia zawiłych kształtów | Cięcie i gięcie drobnych elementów
  • Możliwość naniesienia oznaczenia punktów montażowych wykorzystywanych
    w kolejnych procesach produkcyjnych

Wycinarka Laserowa

Świadczymy usługi cięcia laserem elementów z blachy:

Do cięcia laserowego wykorzystywana jest wycinarka firmy KIMLA LF 1530, której źródłem jest rezonator włóknowy typu fiber o mocy 8kW.

Obszar roboczy maszyny na której wykonujemy usługi to: 1500×3000 mm.

Maszyna cechuje się dużą dokładnością jak i jakością cięcia elementów z blachy czarnej oraz kwasowej. Dzięki zastosowaniu napędów liniowych  prędkość cięcia sięga 2m/s. Świadczymy usługi cięcia stali czarnej do 20mm, stali nierdzewnej do 12mm oraz aluminium 6mm.

Więcej o mikronapawarce można obejrzeć na filmie

Bramowa frezarka narzędziowa

Wysokoobrotowa frezarka bramowa CNC przeznaczona jest do obróbki form wtryskowych, tłoczników, wykrojników ze stali oraz aluminium. Obszar roboczy naszej maszyny to  1000x625x400.

Maszyna wyposażona jest w serwonapędy umożliwiające osiąganie prędkości dochodzących do 400mm/s. Dzięki zastosowaniu wrzeciona o mocy 12kW 24.000 obr/min z uchwytem HSK63 możliwa jest bardzo wydajna obróbka elementów metalowych.

Prasa krawędziowa CNC

Gięcie blach to najczęściej wykorzystywana technologia obróbki plastycznej metali, obróbka pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów. Proces ten polega na zaginaniu, ściskaniu blachy przy jednoczesnym jej rozciąganiu, można go stosować dla różnych materiałów na przykład aluminium czy stali.

Nasz oferta obejmuje usługi gięcia detali na hydraulicznej prasie krawędziowej CNC DURMA AD-S 30175 z naciskiem 175 ton umożliwiającym gięcie detali do grubości 6mm

Profesjonalne narzędzia do programowania zapewniają pełną kontrolę nad procesem gięcia dzięki wizualizacji 3D giętego metalu. Posiadamy możliwość zaprojektowania i sprawdzenia możliwości gięcia przed wykonaniem detalu. 

Max. Gabaryt obrabianego elementu: nacisk 175ton, długość gięcia 3050mm, prześwit 530mm, skok 265, wysięg 450mm

Gięcie blach nierdzewnych o grubości od 0,4 do 5,0 mm, gięcie blach aluminiowych o grubości od 1,0 do 6,0 mm, gięcie blach na długości 3050 mm, gięcie elementów o najbardziej skomplikowanych kształtach

Elektrodrążarka drutowa

Elektrodrążarka drutowa jest narzędziem, które działa na zasadzie obróbki elektroerozyjnej. Oznacza to, że poprzez erozję materiału podczas wyładowań elektrycznych wycina drutem dowolne kształty w surowcu.

Posiadana przez nas maszyna jest przeznaczona do obróbki tworzyw trudnoskrawalnych, np. stali. Do największych zalet elektrodrążarki drutowej można zaliczyć:
* szybkość wykonywanej pracy,
* dokładność,
* precyzję,
* zachowanie wysokiej jakości powierzchni obrabianych materiałów,
* uzyskanie wewnętrznych kształtów niemożliwych do uzyskania innymi metodami obróbki.

Przebijarka elektroerozyjna

Świadczymy usługi wiercenia-przebijania otworów na zasadzie elektroerozji w materiałach przewodzących prąd, gdzie tradycyjne metody nie są wstanie tego wykonać.

Używane przez nas urządzenie przebijarka elektroerozyjna Accutex AH35CA sterowana CNC we wszystkich osiach XYZ= 350x25x200. Świadczymy usługi wiercenia przy max wysokości przedmiotu 300mm. Średnica używanych przez nas elektrod to od 0.2mm do max 6mm. Istnieje także możliwośc wykonywania otworów nieprzelotowych.

Mikronapawarka laserowa

Mikronapawarka laserowa to niezwykle precyzyjne urządzenie pozwalające naprawę mikropęknięć na powierzchni metalowej oraz łączenie elementów o bardzo małych kształtach. W naszej firmie świadczymy usługi regeneracji elementów metalowych.

Napawanie laserowe to więcej niż drukowanie 3D. Różnorodne obszary zastosowania tej innowacyjnej technologii wytwarzania sięgają od powlekania i napraw komponentów przez procesy spajania jak np. wypełnianie szczelin aż do generowania kompletnych części przy całkowitej dowolności konstrukcyjnej.

Wtryskarka

W naszym parku maszyn posiadamy wtryskarki do tworzyw sztucznych. Wykonywania usługi: wyprasek, detali, elementów z tworzyw sztucznych. Głównymi tworzywami z których wykonujemy elementy są: poliamid PA6, poliamid PA66, poliuretan oraz polipropylen. Zajmujemy się procesem kompleksowo, od stworzenia elementu po produkcję. Wykonujemy w naszym zakładzie również formy do produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Jeżeli posiadacie Państwo zapotrzebowanie na wykonywanie tego rodzaju usług zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE EFEKT JG